Wczytuję dane...

Znikopisy magnetyczne

Znikopisy magnetyczne alternatywą dla kartki i długopisu

Już w pierwszych miesiącach przedszkola nasze nieznające jeszcze dokładnie alfabetu dziecko będzie chciało umieć samodzielnie się podpisać. Ta umiejętność pozwala im na poczucie własnej wyjątkowości i jest wstępem do nauki pisania oraz  czytania. W tak wczesnym wieku nasza pociecha będzie miała jeszcze problem z koordynacją ruchów podczas pisania literek na kartce i popełni wiele błędów. Nie zniechęci się jednak tak łatwo, jeśli będzie miała nowoczesną i ciekawą zabawkę. Znikopis magnetyczny to alternatywa dla zwykłego długopisu lub ołówka, która pozwala na oszczędzanie papieru. Mogą z niego korzystać już malutkie dzieci, które wyładują swoją artystyczną ekspresję na zmywalnej powierzchni, zamiast na ścianach lub meblach.

Dziecięca tablica magnetyczna

Znikopis w zestawie z tablicą to idealny prezent dla przedszkolaka, który wchodzi w świat literek i cyferek. Nasz sklep proponuje bardzo praktyczną zabawkę, czyli tablicę magnetyczną z przymocowanym na sznureczku długopisem, który zniknie, pozostawiając tablicę białą, gotową do ponownego użycia. Mimo niewielkich rozmiarów sprawdzi się nie tylko w nauce pisania, ale także rozwijaniu umiejętności plastycznych przez tworzenie rysunków. Dla urozmaicenia kompozycji do zestawu dołączyliśmy dwa stempelki, które także można bez problemu zmazać z tablicy. Znikopisy magnetyczne to znana i doceniana przez rodziców zabawka edukacyjna i kształtująca dziecięcą kreatywność.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.