Wczytuję dane...

Zestawy kreatywne

Zestawy kreatywne, czyli jak zadbać o wyobraźnię malucha.

Kreatywne zajęcia, które zaproponujemy dziecku, będą świetnym sposobem na radzenie sobie z nudą. Do niedawna było to dla rodziców ogromnym wyzwaniem, gdyż o rozwijaniu wyobraźni mówiło się w kontekście wymyślania bajek i czytania książek. Na szczęście dziś do dyspozycji mamy kreatywne zestawy np. do tworzenia postaci Disney'a z koralików firmy Meltums, które można utrwalić poprzez sprasowanie. Dzieci lubią tworzyć coś samodzielnie, a jeszcze lepiej, jeśli mogą to później zaprezentować swojemu otoczeniu, dlatego dobrym pomysłem na prezent może okazać się torebka do pokolorowania. Czasami jednak czekają nas długie podróże, podczas których ciężko nam zorganizować zajęcie dla naszego smyka. Nie sprawdzą się wtedy zwykłe kolorowanki, które będą się gniotły i przemieszczały, co szybko może zniechęcić dziecko. Za to  sztaluga podróżna będzie dla nich lepszą alternatywą.

 

Nauka twórczego i kreatywnego myślenia poprzez zabawę

Jeśli dajemy smykowi duży wybór różnorodnych, kreatywnych zabaw - to być może któraś pochłonie go tak bardzo, że będzie zaczątkiem pasji lub zawodu pełnionego w dorosłym życiu. Dziś może wydawać Ci się, że to kolejna zabawka, ale co jeśli zestaw dekoracyjny do stworzenia własnych światełek będzie zaczątkiem dekoratorskiej pasji w przyszłości? Młodszym proponujemy licencjonowane zabawki Little Tikes, np. autko z modeliną czy plecak z akcesoriami. Należy pamiętać, że wyobraźnia jest kluczem do sukcesu.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.