Wczytuję dane...

Zegarki i budziki

Budziki dla najmłodszych - jakie wybrać?

 

Niestety, ale nie ma na to sposobu. W wieku każdego malucha przychodzi taki czas, gdy trzeba nauczyć się wstawać na odpowiednią godzinę, ponieważ obowiązki szkolne już wzywają. W tym przypadku mamy do zaproponowania spersonalizowane budziki, które będą dopełnieniem rozpoczętego dnia dla każdego dziecka. Przedstawiamy przepiękne budziki dla najmłodszych Gorjuss Santoro London You Brought Me Love, przyozdobione wizerunkiem dziewczynki Gorjuss. Postać tam przedstawiona jest bardzo alternatywna i na pewno spodoba się dziewczynkom, które mają chęć wyrażania siebie poprzez indywidualny styl. Budzik dla dzieci wykonany jest z niezwykłą dbałością o detale. Z tyłu umieszczony został guzik, który dodatkowo oświetla tarczę zegara i umożliwia łatwe odczytanie godziny również w nocy.

 

Zegarki na rękę dla dzieci Yo-Kai Watch

 

Podczas gdy wyprawka do szkoły już jest gotowa, warto zadbać o to, aby Twoje dziecko czuło się dobrze, mogąc nosić tak zaprojektowane akcesoria, przez które można wyrażać siebie i swój styl. Przychodzimy z propozycją modnych dodatków jak zegarki na rękę dla dziecka. I to nie byle jakich, a takich, na których znajduje się podobizna postaci ze słynnej kreskówki Yo-Kai Watch! Wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa z uniwersalnym paskiem oraz okrągłą tarczą. Bardzo czytelne i wygodne. Pozwolą Twojemu dziecku poczuć pewność siebie i dostarczą rozrywki.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.