Wczytuję dane...

Zabawki sterowane

Zabawki sterowane dla chłopców kochających motoryzację

Samochód na pilota to marzenie prawie każdego chłopca, który od najmłodszych lat obserwuje swojego tatę za kierownicą, ogląda bajki o samochodach i snuje plany o swoim wymarzonym wozie. Myśląc o prezencie dla zafascynowanego czterema kołami nastolatka, od razu wpadniemy na pomysł kupna samochodu sterowanego. Dla każdego przygotowaliśmy ciekawe propozycje. Sterowana ciężarówka Monster Truck to spektakularne auto, rodem z filmów. Duże opony sprawią, że żaden teren nie będzie stanowił problemu, a solidna konstrukcja zapewnia zabawę przez długi czas.

A może Twojego syna bardziej zainteresuje sterowana wywrotka? Zestaw zawiera auto, akumulator oraz ładowarkę. Użytkownik zabawki sterowanej jest od najmłodszych lat zapoznawany z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Dzieci (a także ich rodziców), którzy są szczególnie zafascynowani obcowaniem z technologią, zainteresuje samochód sterowany głosem. Po wypowiedzeniu komendy do specjalnego zegarka auto natychmiast wykonuje ruch.

Sterowane drony do zabawy na dworze

Sterowanie dronami jest proste i nie wymaga wielu prób do osiągnięcia perfekcji. Co więcej, może stać się ciekawą rozrywką dla najmłodszych. Produkty z naszego sklepu posiadają funkcję 3D, która pozwala na wykonywanie powietrznych akrobacji: przewroty i pętle. Korzystać z drona mogą dzieci, które ukończyły czternaście lat. Przed rozpoczęciem zabawy należy dopilnować, by zapoznały się  z instrukcją obsługi urządzenia.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.