Wczytuję dane...

Termofory

Termofory dla dziecka, czyli sposób na walkę z bólem

 

Kiedy dziecko płacze z powodu bólu brzucha rodzice  często stają się bezsilni. Chociaż za głównych podejrzanych można uznać niezdrowe przekąski lub wirus szerzący się po szkolnych korytarzach, to w obliczu łez na niewiele zdadzą się domysły. W kryzysowej sytuacji warto postawić na sprawdzone rozwiązania. Termofor, jako środek używany już przez nasze babcie, odznacza się niebywałą skutecznością. Działa rozluźniająco, pozwala się odprężyć i choć na chwilę zapomnieć o nieprzyjemnych odczuciach.

 

Termofor jako sposób na zimę

 

Jazda na sankach, bitwa na śnieżki, budowanie iglo - zimą dzieci nie mogą skarżyć się na brak aktywności. Długie przebywanie na świeżym powietrzu wiąże się jednak z wychłodzeniem organizmu, co może się skończyć objawami przeziębienia. Termofor dla dzieci na wodę to idealny sposób na rozgrzanie naszej pociechy. Dziecko, przytulając termofor w kształcie jednorożca czy królika, z pewnością doceni oryginalny design produktu. Gorące okładyprzyniosą natychmiastową ulgę, sprawią, że następnych dni milusińscy nie będą musieli spędzić w towarzystwie syropu i tabletek na bolące gardło.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.