Wczytuję dane...

Świece

Świece ładnie ozdobią pokój dziecka

Wielu rodziców uważa, że dobrym pomysłem na ozdobienie dziecięcego pokoju, jest użycie tapety na ścianę, na której są postacie z bajek lub zwierzęta. Jednak - w połączeniu z mnogością zabawek w pokoju, tapety tworzą zbyt intensywne nagromadzenie kolorów, które może powodować dekoncentrację i budzić niepokój. W takim razie, w jaki sposób ozdobić pokój dziecięcy? Początkowo najlepiej nie wieszać nic na ścianach, np. antyrama zawsze może spaść, a kwiaty w doniczkach na parapecie mogą zostać zrzucone przez dziecko. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz kolorowe świeczki, które ładnie ozdobią parapet w dziecięcym pokoju i nie będą stanowić zagrożenia dla malucha. Warto aranżować wystrój razem ze zmianami pór roku, dlatego można rozważyć zaopatrzenie się w świeczki świąteczne, które pomogą wprowadzić nastrój zbliżającego się np. Bożego Narodzenia.

 

Wpływ świeczek na nastrój domowników

Z reguły zaczynamy zapalać świeczki, gdy zbliża się zima, na dworze robi się ciemno i zimno, co powoduje znaczny spadek nastroju. Wiele osób zastanawia się, czy można palić świeczki, gdy w domu są dzieci. Oczywiście, że tak, należy tylko przestrzegać zasad: świeczka może palić się maksymalnie 4h, potem należy wywietrzyć pomieszczenie lub zgasić płomień pod przykryciem, a nie zdmuchiwać. Dlatego  w naszej ofercie znajdziesz świeczki dla dzieci, które ozdobione w Mikołaje lub bałwanki - poprawią humor całej rodzinie.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.