Wczytuję dane...

Sterylizatory

Sterylizator parowy gwarancją utrzymania higieny

 

Sterylizatory to nie tylko urządzenia stosowane w gabinetach lekarskich i kosmetycznych. Takie sprzęty przydają się również w warunkach domowych - zwłaszcza wtedy, gdy w rodzinie pojawia się małe dziecko, a butelki i smoczki stają się wówczas przedmiotami codziennego użytku. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo elektryczne sterylizatory, które cechują się dużą pojemnością oraz szybkością działania. Technologia oparta na dezynfekcji za pomocą pary wodnejpozwala na dotarcie w nawet najtrudniej dostępne miejsca, czym gwarantuje precyzyjną sterylizację akcesoriów bez konieczności używania środków chemicznych.

 

Wielofunkcyjne sterylizatory parowe

 

Oprócz płynącej z nazwy urządzeń funkcji, za ich pomocą możliwe jest także gotowanie na parze oraz podgrzewanie posiłków. Do zalet sterylizatora parowego należy również jego intuicyjna obsługa polegająca na ustawieniu na wyświetlaczu LCD godzinowego cyklu pracy oraz obecność filtrującego pojemnika ułatwiającego usuwanie wody wraz z zanieczyszczeniami po skończonym procesie. Warto dodać, że urządzenia sterylizujące to produkty oszczędne - do czyszczenia potrzebują zaledwie 100 ml wody!

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.