Wczytuję dane...

Smycze i breloki do kluczy

Smycze i breloki do kluczy dla dziecka

 

Sytuacja, w której dziecko po raz pierwszy dostaje własny zestaw kluczy do mieszkania, bywa stresująca dla wszystkich domowników. Aby dziecko udźwignęło ciężar nowej odpowiedzialności, warto wspomóc je odpowiednimi środkami. Korzystną propozycją dla wszystkich rodziców z pewnością okażą się smycze i breloki do kluczy. Dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, wzorach i rozmiarach, wyróżniają klucz w czeluściach plecaka, sprawiają, że niewielki przedmiot nie gubi się tak łatwo, jak zazwyczaj.

 

Jak nie zgubić kluczy, bagażu i telefonu, czyli smycze i breloki

 

Brelok do kluczy dla dziecka nie musi być nudny! W zależności od tego, czy nasza pociecha jest fanem piłki nożnej, serialu my Little Pony czy Justina Biebera, brelok możemy dopasować do jej zainteresowań. Posiadanie breloka nie ogranicza się jednak jedynie do kluczy. Jeśli chcemy, aby dziecko z pewnością rozpoznało swoją torbę w gąszczu szkolnych korytarzy, pomocnym rozwiązaniem okaże się brelok do plecaka. Specjalna przywieszka do bagażu przyda się w trakcie nieco dalszych wycieczek, biwaków i wakacyjnych kolonii. W czasie dalekiego pobytu dziecka od domu, kiedy nie mamy potomstwa w zasięgu wzroku, warto wyposażyć latorośl również w brelok do kluczy z latarką - nigdy nie wiadomo, kiedy okaże się przydatny.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.