Wczytuję dane...

Skarbonki

Skarbonka ucząca szacunku do pieniądza

Chyba każdy z nas posiadał w czasach swojego dzieciństwa skarbonkę świnkę, do której skrupulatnie wrzucał każdy najmniejszy grosz. W dzisiejszym świecie przesyconym konsumpcjonizmem warto podarować dziecku podobny prezent, aby zwrócić jego uwagę na wartość pieniądza oraz wpoić konieczność racjonalnego zarządzania gotówką. W naszym sklepie znaleźć można doskonałe akcesoria ułatwiające wypracowanie u dziecka szacunku do pieniądza.

 

Kolorowe skarbonki dla dziewczynek i chłopców

W ofercie sklepu dostępne są zarówno klasyczne, metalowe skarbonki, jak i te bardziej wyszukane. Wszystkie z nich charakteryzują się brakiem wieczka umożliwiającego jej otwarcie, co przyczynia się do wykształcenia w dziecku cech takich, jak pokora oraz cierpliwość. Skarbonki o niecodziennych kształtach lamy, czy też bohatera kultowej bajki to idealny pomysł na prezent, który nie tylko zachęca malucha do oszczędzania, ale również sprawdza się w roli niecodziennej ozdoby na półkę. Dostępne w naszym sklepie kolorowe skarbonki to przedmioty uniwersalne, dlatego z powodzeniem podarować ją można każdemu dziecku - bez względu na płeć.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.