Wczytuję dane...

Rowerki i akcesoria rowerowe

Rowerki i akcesoria rowerowe dla dzieci

Rodzice powinni zacząć uczyć dziecko jazdy na rowerze, gdy ma 3-4 lata, ponieważ wtedy wykształcona jest już zdolność koordynacji ruchowej niezbędnej do pedałowania i skręcania kierownicą. Należy pozwolić dziecku rozwijać te umiejętności w jego własnym tempie, chwalić za postępy i podchodzić do nauki jak do zabawy. W naszej ofercie znajdziesz rower biegowy dziecięcy, od którego najlepiej rozpocząć przygodę z jednośladem. Kiedy zobaczysz, że dziecko opanowało manewrowanie kierownicą, warto pomyśleć o nabyciu zwykłego rowerka dziecięcego. Zwróć uwagę na to, czy posiada boczne kółka i osłonkę łańcucha. Gdy nasza pociecha umie już pokonywać pewne odległości, możemy pojechać całą rodziną na piknik do parku. Dziecko będzie miało poczucie, że nauczyło się czegoś ważnego, a jednocześnie jest to dobry pomysł na wolne popołudnie. Dobrze  jest zaopatrzyć się w blokadę rowerową na kluczyk i pokazać dziecku jak należy zapinać rower.

Rowerki i akcesoria rowerowe zachęcają do wspólnych wycieczek

Dzieci niemniej niż dorośli lubią obserwować postępy, jakich dokonują w nauce. Kiedy jazda na rowerze jest już dość dobrze opanowana, można sprezentować dziecku licznik rowerowy, ponieważ maluchy lubią wiedzieć, jaką odległość pokonały. Dla trochę starszych pociech znajdziesz w naszej ofercie saszetkę rowerową, do której można schować dokumenty, telefon lub aparat cyfrowy. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.