Wczytuję dane...

Przechowywanie

Przechowywanie przedmiotów, gdy mieszkamy z dzieckiem

Każdy z nas pamięta jak chociaż raz w dzieciństwie spróbował smaku mydła lub próbował zjeść piasek. Jak wiemy z doświadczenia - nie było to smaczne, ale za to - zakazane. Mama wielokrotnie mówiła “odłóż to, bo to jest be”, ale my i tak robiliśmy po swojemu, krzywiąc się potem i próbując wypluć chemiczny smakołyk. Jednak dopiero mając własne dzieci, podziwiamy nasze mamy, że miały oczy “dookoła głowy”, bo zawsze mogliśmy spróbować szkodliwej chemii lub połknąć niejedną zabawkę. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz różnej wielkości organizery plastikowe, które pomogą ci umieścić środki czystości poza zasięgiem ukochanego smyka. Przydatny może być też ozdobny koszyk rattanowy z przegródkami, który ułatwi ci segregację przedmiotów.

 

Opieka nad dzieckiem wymaga uporządkowania

Im więcej rzeczy uda ci się pochować i nie będą porozrzucane “na wierzchu”, tym większe będzie twoje poczucie komfortu. Nie będziesz obawiać się sytuacji, w której ktoś nagle cię odwiedzi, a ty będziesz zmuszony nogą odgarniać ubrania i zabawki, by utorować ścieżkę do kanapy. Jeśli decydujesz się na odkryte regały, w naszej ofercie znajdziesz szuflady wiklinowe, które oszczędzą ci codziennego skurzania półek i eksponowania niektórych przedmiotów. Obszyte ozdobnym materiałem, będą zachwycać twoich gości. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szuflad i organizerów, które ułatwią ci utrzymanie porządku.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.