Wczytuję dane...

Pojazdy

Kolorowe pojazdy ulubioną zabawką każdego chłopca.

 

Dzieci uwielbiają figurki. Dziewczynki z reguły preferują miniatury księżniczek i zwierzątek, chłopcy natomiast - modele aut i innych pojazdów. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo mnóstwo rodzajów zabawek zaprojektowanych na kształt popularnych marek samochodowych i innych pojazdów drogowych. Taki prezent to gwarancja uśmiechu na twarzy każdego dziecka. 

Pośród posiadanych przez nas modeli pojazdów znajdują się takie, które zaprojektowane zostały z myślą o kilkumiesięcznych dzieciach, jak i te dla starszaków. Pierwszą grupę wyróżnia bogata kolorystyka, przyjemne dźwięki i światełka. Spełniają one nie tylko funkcję zabawki, ale przede wszystkim narzędzia rozwijającego zmysły najmłodszych. Do takiego produktu często dołączone zostają klocki.

 

Miniatury markowych pojazdów przedmiotem kolekcjonerskim dzieci.

 

W przypadku starszaków zabawkowe pojazdy nierzadko stanowią obiekt kolekcjonerski. Właśnie dlatego w ofercie naszego sklepu dostępnych jest wiele modeli markowych samochodów oraz innych pojazdów technicznych takich jak koparki, walce, traktory czy śmieciarki. Aby wzbogacić zabawę i uczynić ją jeszcze bardziej realistyczną, w tej kategorii sklepu znaleźć można również specjalne tory dla pojazdów, na przykład wyścigowe lub imitujące parking, czy miasteczko. Uzupełnienie kolekcji samochodów o tego typu trasy to gwarancja wielu godzin emocjonującej zabawy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
MAXIMA

MAXIMA

28,99 PLN