Wczytuję dane...

Piłki

Piłki, które pomagają maluszkom poznać świat

Zmysły dotyku i wzroku są pierwszymi świadomie używanymi przez dzieci. Warto zadbać o ich sensoryczne poznawanie otoczenia, które jest odmiennie postrzegane przez nieskończoną gamą barw i materii. Dobrze jest zacząć od kulistych kształtów, które są bezpieczne, ponieważ dziecko nie może się nimi skaleczyć, próbując np. wziąć piłeczkę do buzi. Piłki sensoryczne różnią się nie tylko kolorami, ale też strukturą. Znajdujące się na nich wypustki dostarczają bodźców zmysłowi dotyku. Z naszej oferty wybrać można spośród wielu rodzajów piłek. Zabawa kulkami sensorycznymi rozwija koordynację, zdolności manualne, a także pomaga zharmonizować zdolność chwytania z widzeniem. Ważna jest nauka pchnięcia, rzutu czy kopnięcia, bo wymaga to od dziecka panowania nad ciałem, dobrze jest pamiętać o tym, że to, co jest proste dla dorosłego, może być wyzwaniem dla dziecka.

 

Zabawa i edukacja za pomocą piłek.

Pamięć dziecka rozwija się wraz z nim. Dzieci lubią kuliste kształty, fascynuje je ich budowa, więc warto wykorzystać to zainteresowanie, by nauczyć je rozróżniania rodzajów piłek, gdyż umiejętność ta przyda im się w przedszkolu, a później w szkole. Na szczęście nie oznacza to, że musimy iść do sklepu, by kupić wszystkie rodzaje. Oferujemy grę “Odkrywam piłki”, która jest przeznaczona dla maluchów od drugiego roku życia. Uczy rozróżniać piłki, ale przede wszystkim ćwiczy pamięć i koncentrację. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.