Wczytuję dane...

Pielęgnacja

Pielęgnacja dziecka - niezbędne akcesoria

Wychowanie dziecka stanowi niezwykle skomplikowane zadanie, z którym zmaga się każdy rodzic. Bycie dla kilkulatka wzorem do naśladowania to ogromna odpowiedzialność. Mama i tata stawiają jednak czoła wielu zdecydowanie bardziej prozaicznym problemom. Muszą bowiem umiejętnie myć swojego podopiecznego, karmić go czy dbać o jego higienę. Znacząco pomagają w tym akcesoria do pielęgnacji, w które powinni wyposażyć się wszyscy rodzice.

 

Pielęgnacja noworodka to podstawowe zadanie świeżo upieczonych rodziców

Codzienne kąpiele nie obejdą się bez specjalnej wanienki, fotelika czy leżaczka. Nie wszystkie dzieci są jednak fanami moczenia się w wodzie. W takiej sytuacji z pomocą nadchodzą dmuchane zabawki edukacyjne, a także chropowate myjki zapewniające przyjemne bodźce. W kontrolowaniu optymalnej temperatury wspiera rodziców pływający termometr. Jeśli prezentuje się atrakcyjnie, pełni również rolę zabawki. Po wszystkim należy potomka ubrać na przewijaku. Aby zagwarantować mu wygodę, można położyć na nim ceratkę lub wielorazową pieluchę.

 

Dbanie o higienę wymaga posiadania specjalnej szczoteczki oraz pasty do zębów, szczotki do włosów, gruszki oraz nożyczek dla niemowląt. Do wyprawki trzeba włączyć także nocnik, nakładkę na sedes oraz podnóżek. Akcesoria pielęgnacyjne są niezbędne. Każdy rodzic powinien pomyśleć o ich zakupie jeszcze przed pojawieniem się na świecie swojego dziecka. Warto wtedy odwiedzić sklep Fiko Miko, gdzie znajduje się szereg przydatnych produktów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów