Wczytuję dane...

Parasole

Parasole dla dzieci z motywami z bajek

Kiedy przychodzi deszczowa pora, musimy staranniej zadbać o zdrowie naszych pociech. Duży wpływ ma dostosowanie stroju do pogody, ale ubranie dziecka “na cebulkę” może spowodować przegrzanie, a także nie uchroni dziecka przed deszczem. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz licencjonowany parasol automatyczny dla dzieci. Otwieramy i składamy go za pomocą jednego przycisku znajdującego się na rączce parasola, dzięki temu dziecko nie będzie miało problemu z jego obsługą. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa zapewni długie użytkowanie, a szeroki wybór wzorów i kolorów, jaki posiadamy, pozwoli dobrać idealny dla Twojej pociechy. Zaletą parasoli manualnych, z bajkowymi motywami, jest bezawaryjność. Parasole te wyposażone są w specjalny suwak, który znajduje się w stelażu. Możliwość złożenia go ułatwia przechowywanie i transport. W naszej ofercie znajdują się oba warianty parasoli dla dzieci.

 

Parasole, czyli deszcz i plucha niestraszna dla malucha

Większość dzieci nie lubi nosić peleryny przeciwdeszczowej, dlatego sprzeczka o jej używanie jest niepotrzebna. Zamiast mówić, że dziecko “musi” coś założyć, lepiej zaproponujmy mu alternatywne rozwiązanie w postaci parasola dla dzieci. Używanie ich nie tylko chroni przed przemoczeniem ubrania, ale też uczy odpowiedzialności związanej z pilnowaniem powierzonego przedmiotu. Dlatego zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą, w której znajdziesz różne rodzaje i wzory parasoli.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.