Wczytuję dane...

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne, które chronią oczy dziecka

Jeśli wydaje ci się, że okulary przeciwsłoneczne dla dziecka to tylko zabawka lub modny gadżet, to jesteś w błędzie. Rzeczywiście dzieciom dużo radości sprawia ich noszenie. Dziewczynki czują się jak damy lub po prostu naśladują swoje matki, a chłopcy przemieniają się dzięki nim w bohaterów z bajek i mają super moce. Jednak pełnią one ważniejszą funkcję - chronią oczy dziecka przed szkodliwym promieniowaniem UV, które może wyrządzić nieodwracalne zmiany. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje okularów przeciwsłonecznych dla chłopców i dziewczynek, więc jak najszybciej zadbaj o wzrok swojej pociechy. Pamiętaj, że oczy dziecka są znacznie wrażliwsze niż dorosłego, dlatego że ich przezroczysta soczewka oczna przepuszcza większość szkodliwego promieniowania.

 

Okulary przeciwsłoneczne dopełnią przebranie na balik

Znów zbliża się dzień, w którym twoje dziecko będzie miało balik przebierańców w przedszkolu lub szkole? Dla wielu rodziców oznacza to ogromny wydatek na niepowtarzalny strój dla dziecka. Jednak jak się później okazuje na parkiecie pojawiło się 5 spider-menów i 8 Belli z Pięknej i Bestii. Dlatego do wykonania stroju, który się nie powtórzy, potrzebujesz przede wszystkim kreatywności. W naszej ofercie znajdziesz okulary przeciwsłoneczne 3D, które są niezbędne dla każdego superbohatera! Pozostałą część stroju stwórz według własnego pomysłu, a dzięki temu na świecie pojawi się nowy heros.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.