Wczytuję dane...

Maty plażowe

Mata plażowa dla dzieci, czyli czas na wakacje!

Kiedy szykujemy się na pierwszy wakacyjny wyjazd, samochód pęka w szwach. Ciężko stwierdzić „czy niczego nie zapomnieliśmy”. Dlatego nim będziemy wybierać się na tygodniowy urlop, dobrze jest wyjechać kilka razy na weekend. Wtedy łatwiej nam będzie zdecydować, czego naprawdę potrzebujemy w podróży z naszą pociechą, a przede wszystkim damy jej szansę na oswojenie się z przebywaniem w nowych miejscach. W naszej ofercie znajdziesz maty plażowe, które sprawdzą się na wyjeździe, ponieważ zapewnią naszemu maleństwu swobodę poruszania się i są wygodne do leżenia, a jednocześnie są czymś znanym, związanym z domem. Maty mają znacznie więcej funkcji, sprawdzą się też jako podkładka do siedzenia i zabawy. Materiał, z którego jest wykonana, zapewnia izolację, dzięki czemu mamy pewność, że nasz smyk siedząc kilka godzin na piasku, się nie przeziębi.

 

Maty plażowe dla dzieci sprawdzą się również w domu

Maty plażowe posiadają wiele wzorów, ale najczęściej dzieciom podobają się te z motywami z bajek Disney’a. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór mat plażowych z poduszką, zagłówek ten zwiększy komfort wypoczynku dziecka. Ponadto z mat tego typu warto korzystać również w domu, gdy nasi mali odkrywcy postanawiają, że dziś miejscem ich zabaw, będzie np. kafelkowa podłoga w łazience. Dzięki izolacji od zimnej powierzchni możemy śmiało pozwolić maluchowi na kreatywną zabawę w dowolnym miejscu.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.