Wczytuję dane...

Latawce

Latawce dla dzieci - proste w obsłudze

W miesiącach wiosennych i letnich powinniśmy dbać o to, aby nasze pociechy spędzały maksymalną ilość wolnego czasu na świeżym powietrzu. W tym celu potrzebna jest im jednak ciekawa rozrywka, która efektywnie zastąpi telewizor i komputer. Kolorowe latawce to jeden z wielu sposobów na wyciągnięcie dziecka na dwór. Puszczanie latawca z rówieśnikami lub rodzicami nie tylko wywołuje uśmiech na twarzy i zachęca do ruchu, ale także kształtuje umiejętności koordynacji ruchowej. Dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tą zabawką, najlepszym wariantem będzie latawiec jednolinkowy. Jest łatwiejszy w obsłudze niż jego dwulinkowy brat i maluch szybko nabierze wprawy w utrzymywaniu go na wietrze. Utrzymany kilka minut w powietrzu latawiec sprawi mu niezwykłą frajdę i satysfakcję. Nie zapomnijmy, by zabrać go ze sobą na wakacje nad morzem, ponieważ tamtejszy silny wiatr jest świetną okazją do poćwiczenia umiejętności.

Kolorowe ptaki

Latawce puszczane na niebie to wspaniała uczta dla oka, zwłaszcza gdy jest ich więcej. Najlepsze efekty dają wielokolorowe modele, których barwy mienią się w słońcu. Nasza pociecha także zwraca uwagę na wizualny aspekt swoich zabawek. Sklep Fiko Miko proponuje latawce z postaciami z ulubionych filmów najmłodszych. Latawce dla chłopców z postaciami ze Star Wars to strzał w dziesiątkę, zwłaszcza gdy na niebie unosi się słynny droid z tego kultowego uniwersum.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.