Wczytuję dane...

Latarki

Latarki dla dzieci z bohaterami z bajek

Latarka to świetny pomysł na prezent, gdy brak nam inspiracji. Razem z nią możemy zorganizować dziecku wieczorne szukanie skarbów. Taka zabawa okaże się najlepszym prezentem urodzinowym, tym bardziej, gdy zaangażuje się cała rodzina. Latarki dla dzieci znajdują też zastosowanie w czytaniu książek pod kołdrą czy prowadzeniu pamiętnika. Chłopcom najczęściej służą jako miecze świetlne, dlatego w naszej ofercie znajdziesz kolekcjonerskie Latarki Lego Star Wars, które idealnie nadadzą się do przemiany w super bohaterów! Łatwa obsługa i wyjątkowe miejsce źródła światła (pod stopami figurki), sprawiają, że zabawka sprawia wrażenie wzbijającej się do lotu. Latarki dla maluchów są też świetnymi towarzyszami snu, gdy próbujemy oduczyć dziecko używania lampki nocnej. Nasz maluszek wie, że jego tajna broń, stojąca obok łóżka ochroni go przed nocnymi potworami.

 

Latarki pomogą dziecku oswoić się z nocą

Kiedy nasza pociecha postanawia wstąpić do harcerstwa, powinniśmy ją wesprzeć w podjętej decyzji. Jednak dobrym pomysłem jest najpierw wyjazd na rodzinny biwak i pokazanie dziecku, na czym polega bycie zuchem. Na pierwszą wyprawę pod namiot z dzieckiem koniecznie zabierz latarkę! W naszej ofercie znajdziesz latarki kieszonkowe, których przechowywanie nie sprawi ci problemu. Dzięki latarce będziesz mógł pokazać dziecku, że dźwięki dochodzące spoza namiotu nie świadczą o grożącym niebezpieczeństwie.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.