Wczytuję dane...

Lampki

Lampki do pokoju dziecięcego ułatwiające samodzielne zasypianie

Każdy z nas pamięta, że jako dziecko obawiał się samodzielnego zasypiania, gdyż w szafie lub pod łóżkiem czaiły się potwory, które tylko czekały, aż zaśniemy. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz lampki nocne dla dzieci, które pomogą pozbyć się ciemnych kątów w pokoju, a zarazem nie będą budzić naszego maluszka. Czy jest coś ważniejszego dla rodziców niż poczucie bezpieczeństwa ich pociech? Lampki z projektorem LED będą delikatnie oświetlać pokój, a skierowane na płaską powierzchnię ukazują wzór z bajki, który będzie budził u dziecka pozytywne skojarzenia przed zaśnięciem. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą lampek i latarek dla dzieci, które sprawdzą się zarówno w pokoju naszego smyka, jak i podczas wyjazdów, kiedy pojawiają się problemy z zasypianiem w nowym miejscu.

 

Lampki i latarki dla dzieci

Większość dzieci ma problem z zaśnięciem w swoim pokoju, gdyż przyzwyczajone do spania w sypialni rodziców, boją się nagłego osamotnienia. Lampka nocna z latarką jest dobrym rozwiązaniem, kiedy uczymy samodzielnego zasypiania. Kiedy ją pochylimy, włącza się latarka, a po odstawieniu uruchamia się lampka nocna, aktywna przez 10 min, co zapewnia oszczędność baterii. Dla starszych dzieci w naszej ofercie znajduje się też lampka 3D Harry Potter, która zachwyci nie tylko fanów. Trójwymiarowy i podświetlany obraz oraz możliwość postawienia lub zawieszenia na ścianie sprawi, że sprawdzi się również, gdy dziecko podrośnie.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.