Wczytuję dane...

Kuchnia

Kuchnia – miejsce, w którym dziecko zdobędzie przydatną wiedzę

Maluszki łatwo przywiązują się do przedmiotów kuchennych, dlatego tak ważne jest, aby miały swój zestaw plastikowych naczyń. Należy zawsze pamiętać, że nie każdy plastik możemy podgrzewać w mikrofali lub umyć w zmywarce. Dzieci uwielbiają pomagać rodzicom przy wykonywanych przez nich pracach domowych, a szczególnie przy pieczeniu ciast i robieniu sałatek. Foremki do pierników, których aromatyczny zapach będzie zapowiedzią nadchodzących świąt lub dziecięca deska do krojenia, okażą się niezbędne. Im szybciej nauczymy naszą pociechę pomagania w przygotowaniach do posiłków, tym lepiej poradzi sobie w kuchni, gdy dorośnie. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, który pozwoli dziecku rozwijać się w kuchni, a jednocześnie zapewni mu bezpieczeństwo.

 

Kuchnia pozwoli dziecku poznawać nowe smaki

Choć nie każde dziecko jest miłośnikiem brokuła czy brukselki należy zachęcać nasze pociechy do poznawania nowych smaków i posługiwania się nowymi przedmiotami. Należy pamiętać, że nakłaniając nasze smyki do próbowania czegoś, nie wolno nam ich zmuszać! Największe wyzwanie dla malucha to korzystanie z kieliszka na jajko, dlatego w naszej ofercie znajdziesz zestaw śniadaniowy do jajek w skład, którego wchodzi kubeczek na jajko w kształcie super bohatera, łyżeczki, a także foremka do wycinania tostów. Dzięki tak niezwykłemu śniadaniu dziecko szybko oswoi się z używaniem nowego przedmiotu.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.