Wczytuję dane...

Bańki mydlane

Bańki mydlane, slimy i akcesoria Tuban, które urozmaicą każdy zwykły dzień

Akcesoria Tuban to oryginalny pomysł na wspólną zabawę z dzieckiem, zwłaszcza gdy na dworze grzeje słońce, a nam doskwiera już zamknięcie w czterech ścianach. Wyjdźmy z domu i poróbmy bańki mydlane! Naszym pociechom najbardziej przypadną do gustu duże, efektowne bańki, które nie raz widziały na starówkach znanych polskich miast. Teraz mogą mieć własny sznurek do baniek mydlanych. W zestawie udekorowanym postaciami z bajki Świnka Peppa znajduje się duży pojemnik z płynem, który pozwoli na wielogodzinną zabawę. Dla dzieci, które jednak dopiero rozpoczynają mydlaną przygodę, polecamy bańki z plastikową obręczą, odpowiednią nawet dla najmłodszych użytkowników.

Zabawki firmy Tuban doskonale sprawdzą się na przyjęciach urodzinowych dla dzieci. Oprócz baniek mydlanych w naszej ofercie znajduje się hel do napełniania balonów. Puszka jest łatwa w obsłudze i starczy do napełnienia nawet dziesięciu balonów, które od razu uniosą się w górę.

Brokat do slime, czyli kreatywność bez granic

Co właściwie kryje się za popularnością plastycznych glutków slime? Z pewnością rozmaite możliwości ich udekorowania i uzyskania ciekawego efektu. Brokaty Tuban z naszej oferty są sprzedawane pojedynczo lub w zestawach. Miłośniczki świecących dodatków będą zachwycone brokatami Różowa Słodycz. Kolekcje dodatków do glutków można wzbogacić także o brokaty do zimowej edycji slime, która nada im mroźny klimat.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.