Wczytuję dane...

Artykuły niemowlęce

Edukacyjne artykuły niemowlęce

Kupując zabawki naszym pociechom, nie sposób pominąć dopasowanie produktu do wieku dziecka. Już paromiesięczne dzieci chcą aktywnie poznawać świat, a odpowiednio dobrane zabawki mogą pomóc im odkrywać go wszystkimi zmysłami. Doskonałym artykułem dla maluszka jest mata edukacyjna, która przyciągnie uwagę dziecka i pozwoli mu zająć rączki na długi czas. Proponujemy matę, która jest niezwykle bogata kolorystycznie, zarówno na podłożu, jak i stelażu. Ze szczytu zwisają barwne motylki, a po bokach przymocowane są miękkie zwierzątka i grzechotki. Dzięki wydawanym dźwiękom mata dla niemowlaka jest zabawką sensoryczną, a solidna konstrukcja sprawia, że położenie na niej malucha jest całkowicie bezpieczne. Matę można zabrać w podróż, dzięki czemu dziecko będzie mogło się bawić w znajomej przestrzeni i nie stanie się niespokojne.

Popularne i doceniane przez wielu rodziców artykuły niemowlęce to także małe wersje instrumentów, wydających przyjemne dla ucha niemowlaka dźwięki. W naszym sklepie można znaleźć kolorowe cymbałki dla dzieci z dołączoną pałeczką.

Pluszowi przyjaciele dla niemowląt

Wybierając artykuły niemowlęce nie możemy zapomnieć o pierwszych kompanach codziennych przygód naszych dzieci - maskotkach. Fiko Miko oferuje maskotki w kształcie zwierzątek z grzechotką w środku. Miękkie i miłe w dotyku pluszaki rozweselą każdego maluszka. Artykuły z grzechotką są również dostępne na spirali, która może być zamontowana na łóżeczku lub wózku.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.