Wczytuję dane...

Akcesoria samochodowe

Akcesoria samochodowe dla dzieci

Pierwsze podróże z naszym małym pasażerem mogą być stresujące dla obu stron. Rodzice przede wszystkim martwią się o zdrowie swojej pociechy, „czy nie będzie jej dokuczać choroba lokomocyjna” lub „czy należy wozić dziecko przodem, czy tyłem do kierunku jazdy?” Zajęci kwestiami bezpieczeństwa, zapominają, że nasz mały podróżnik lubi kruszyć, jedząc bułkę, rozrzucać papierki , potrzebuje zabawek i… szybko się nudzi. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz zabawki do samochodu, które urozmaicą dziecku podróż. Warto też pomyśleć o zagłówkach dla dzieci między 1-4 rokiem życia wykonany z odpowiedniego miękkiego materiału ochroni główkę dziecka. Musimy też przygotować się na podróże wakacyjne, kiedy przydadzą się osłonki przeciwsłoneczne, gdyż należy pamiętać, że oczy dziecka są bardziej podatne na promieniowanie UV.

 

Akcesoria samochodowe poprawią komfort podróży z dzieckiem

Śniadanie w samochodzie zawsze smakuje lepiej niż w domu, dlatego rodziców nie powinno dziwić, kiedy po pięciu minutach podróży ich pociecha komunikuje, że jest głodna i chce jej się pić. Sytuacja ta wiążę się z niepokojem, że dziecko może polać siedzenia słodkim sokiem. Dlatego by uniknąć niechcianej sytuacji, w naszej ofercie znajdziesz kubek niekapek, a dla starszego dziecka kubek ze słomką. Jeśli chcesz uniknąć odkurzania samochodu, warto przy posiłku rozłożyć matę podróżną, z której bez problemu strzepniesz okruszki.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.