Wczytuję dane...

Akcesoria niemowlęce

Akcesoria niemowlęce, które ułatwią pierwsze tygodnie

Po pierwszych dniach w domu, postanawiamy zabrać naszego niemowlaka na spacer, okazuje się, że spakowanie najpotrzebniejszych rzeczy w coś mniejszego niż walizka na kółkach, jest trudne. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór toreb pielęgnacyjnych, które zawierają przewijak. Warto też pomyśleć o koszyku wiklinowym, w którym będziemy przechowywać środki pielęgnacyjne dla dziecka. Pomoże nam to zachować porządek i spokój podczas przygotowań do kąpieli, a zdobienie w postaci maskotki zwierzątka, będzie cieszyć naszego malucha. Kiedy niemowlę leżąc na brzuszku zacznie podnosić głowę, dobrze jest położyć go na dywaniku Fisher Price. Ten przedmiot zapewni dziecku więcej przestrzeni niż łóżeczko czy przewijak, a antypoślizgowy spód będzie gwarantował bezpieczeństwo na każdej powierzchni.

 

Akcesoria niemowlęce i wiele innych

Przygotowywanie się na przyjęcie nowego członka rodziny, jest dla przyszłych rodziców niełatwym okresem, który wymaga wielu trosk i przygotowań. Wraz z mijającym czasem potrzeby naszej pociechy się zmieniają. W naszej ofercie znajdziesz śliniaczek silikonowy, który ułatwi karmienie dziecka, a później jego samodzielną naukę jedzenia. Posiada praktyczną kieszonkę, która pomoże zebrać resztki pokarmu, dzięki czemu jego czyszczenie nie sprawia problemu. Warto też pomyśleć o kubku niekapku, jak i talerzu do mikrofali, których zdobienia przyciągną uwagę dziecka.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.