Wczytuję dane...

Akcesoria

Akcesoria podróżne dla mam i dzieci

Podróżowanie z małymi dziećmi zawsze stanowi wyzwanie, które wymaga praktycznych i sprawdzonych rozwiązań. Musimy pamiętać np. o odpowiednim sposobie przechowywania mleka dla niemowlaka. Schłodzoną mieszankę mleczną najlepiej zabrać w termoopakowaniu. Możemy wybrać również wariant z komorami na dwie butelki. Podgrzane w domu posiłki z łatwością zmieścimy w termoizolacyjną torbę spacerową, która jest połączeniem damskiej torebki i opakowania utrzymującego temperaturę. Kolejnym praktycznym dodatkiem jest funkcjonalny plecak, który oprócz licznych przegródek zawiera matę do przewijania maluszka. Można przymocować go szelkami do wózka i zabrać na spacer lub w gości. W domu każda mama chętnie wykorzysta akcesoria do karmienia dzieci i niemowląt. Proponowane przez nas miseczki, oprócz kolorowych wzorów, posiadają przyssawki mocujące naczynie do podłoża. Dostępne są również komplety składające się z talerzyka, miseczki, sztućców i kubka.

Akcesoria do pokoju dziecięcego

Starsze dzieci mogą już uczestniczyć w aranżacji swojej własnej przestrzeni w mieszkaniu. W pokoju na pewno spodobają mu się akcesoria z postaciami ze znanych kreskówek, takie jak zegar ścienny, dywanik, naklejka ścienna, czy praktyczny zestaw stołu z krzesełkiem. Akcesoria ogrodowe dla dzieci, które proponujemy to namioty do zabawy i dmuchane sofy. Można je też zabrać w podróż i rozstawić na plaży. Dziewczynki zachwycą także kolorowe akcesoria do włosów i kosmetyczki.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.